• Kancelaria przy ul. Jacka Malczewskiego 120 B, 80-112 Gdańsk
  • 505 060 234

Referencje

Referencje otrzymane od Naszych klientów

Referencje osób prywatnych i firm z którymi współpracowaliśmy.

Leszek
maj 2021r.
UPADŁOŚĆ

Pani Dr. Oliwia Owczarz jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Nasza sprawa dzięki pomocy i zaangażowaniu pani Oliwii zakończyła się dla nas pomyślnie. Posiada ogromna wiedza i doświadczenie. Jasno i w czytelny sposób wyjaśniania kwestie prawne, dostosowane do wiedzy odbiorcy. Jej wiedza w zakresie prowadzonej sprawy bardzo rozległa, wykraczająca poza podstawowe kwestie prawne. Gorąco i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Oliwię.

Tomasz
luty 2021r.
SPRAWA RODZINNA

Gorąco polecam Kancelarię Rady Prawnego dr Oliwii Owczarz. Pani prawnik odznacza się bardzo dużym profesjonalizmem, empatycznym podejściem do problemu klienta oraz nad wyraz wysoką cierpliwością w relacjach z człowiekiem, co skutkuje komfortową rozmową i bezproblemowym przejściem przez wszystkie procedury sądowe.

Anna W.
styczeń 2021r.
SPADKI

Pani Mecenas Oliwia Owczarz prowadząc moją sprawę wykazała się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. W sposób uprzejmy i zrozumiały tłumaczyła wszelkie zawiłości prawne. Sprawa zakończona pomyślnie. Dziękuję i polecam w 100%.

Marzena
wrzesień 2020r.
UPADŁOŚĆ

Z całego serca dziękuję Pani mecenas dr Oliwii Owczarz, która jest przesympatyczną osobą z niesamowitą umiejętnością rozumienia sytuacji drugiego człowieka, za profesjonalną pomoc prawną i życiowe podejście do sprawy. Bardzo dziękuję również zespołowi kancelarii za ich zaangażowanie. Szczerze polecam Kancelarię dr Oliwii Owczarz.

Paulina
maj 2020 r.
SPRAWA RODZINNA

Współpraca z Panią Mecenas to czysta przyjemność. Kancelaria Dr Oliwii Owczarz prowadzi sprawy z zakresu różnych dziedzin prawa. Pani Mecenas doradzała nam zarówno w kwestiach prawa pracy ( sprawa zakończona oczywiście sukcesem) jak i pomogła w walce z Towarzystwem Ubezpieczeń i dzięki Dr Oliwii wygraliśmy w sądzie. Pełen profesjonalizm, a przy tym Pani Mecenas jest uśmiechnięta i bardzo serdeczna. Najlepsza Kancelaria w Gdańsku, polecam z całego serca!

Sylwia
października 2019r.
SPADKI

Mecenas Oliwia Owczarz to profesjonalistka w każdym calu, bardzo sympatyczna i rzeczowa osoba dzięki której pierwszy raz uwierzyłam, że moje kłopoty w końcu mogą się skończyć. Dr Owczarz prowadziła moją sprawę o upadłość konsumencką z dużym zaangażowaniem oraz wielką cierpliwością do wszystkich moich pytań i wątpliwości. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszelkie słowa otuchy jak i profesjonalne i rzeczowe porady w trakcie trwania sprawy która ostatecznie zakończyła się sukcesem. Jeszcze raz bardzo dziękuje.

Teresa
czerwiec 2019r.
SPADKI

Zdecydowanie profesjonalne podejście, w którym widać troskę o dobro klienta. Pani dr Oliwia wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości i pomogła znaleźć najlepsze rozwiązanie w mojej sprawie. Wszystkie zagadnienia tłumaczyła dokładnie, w sposób jasny i rzeczowy, cierpliwie odpowiadając na każde moje pytanie, przy czym robiła to w miły i sympatyczny sposób. Jestem przekonana, że nie da się oczekiwać niczego więcej- oczywiście i z pełnym zdecydowaniem polecam.

Opinie w wyszukiwarce Google

Czytaj więcej opinii na portalu google.com


czytaj opinie
Opinie na portalu trojmiasto.pl

Czytaj więcej opinii na portalu trojmiasto.pl


czytaj opinie

Zachęcamy do kontaktu

Zapytanie o wycenę porady lub opinii on-line jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi późniejszymi konsekwencjami. Zlecenie zostanie przyjęte do realizacji, wówczas gdy wyraźnie potwierdzą Państwo akceptację stawki honorarium oraz termin wykonania usługi.

Akceptuję politykę prywatności strony i zezwalam na przetwarzanie danych w celu kontaktu.

+