Dr Oliwia Owczarz

Radca prawny

+48 505 060 234

Ile kosztuje rozwód?

Ile kosztuje rozwód?
Sprawdź poniżej

Ile kosztuje rozwód?

Na koszt rozwodu wpływa jego poziom skomplikowania. Poznaj orientacyjną cenę swojego procesu rozwodowego poprzez udzielenie odpowiedzi mi na kilka pytań. Podam Ci przybliżoną kwotę.

Na koszt rozwodu wpływa jego poziom skomplikowania. Poznaj orientacyjną cenę swojego procesu rozwodowego poprzez udzielenie odpowiedzi mi na kilka pytań. Podam Ci przybliżoną kwotę.

Czy wiesz, że?

 

W naszej kancelarii 80% rozwodów kończy się za porozumieniem stron?

Wparcie prawne i emocjonalne

Sporządzanie niezbędnej dokumentacji

Reprezentację w sądzie

Prowadzenie negocjacji z małżonkiem

Bezzwłoczne przekazywanie korespondencji z portalu Sądowniczego

Kompleksowe przygotowanie pozwu rozwodowego

Z mojej strony otrzymasz

Krok 1- Wstępna Konsultacja

Właśnie w tym miejscy odpowiemy na pytanie- Czy wziąć rozwód bez orzekania winy czy z orzekaniem winy małżonka?

 

Doświadczenie pokazało mi, że rozwód Ugodowy daje najlepsze rezultaty- w sferze emocjonalnej jak i finansowej.

 

Na wstępnej konsultacji zapoznam się z Twoim problemem i przedstawię Ci moją koncepcję Twojego procesu.

Krok 2- Przygotowanie pozwu

Jeśli chcemy, aby sąd ustalił winę jednego małżonka najważniejsze są dowody i bardzo dobre przygotowanie. Nie można sobie pozwolić na przypadek czy uchybienia.

 

Ustalenia sądu bowiem mogą wpłynąć na Twoją sytuację majątkową. Np. gdy sąd ustali wyłączną winę jednego małżonka to może on być zobowiązanym do płacenia alimentów na drugiego, bądź będzie to miało wpływ na nierówny podział majątku małżonków.

Krok 3- Negocjacje z małżonkiem

Spotykamy się w mojej kancelarii w trójkę- Ty, Twój małżonek i ja.

 

Te spotkanie rozstrzygnie, w którą stronę pójdzie Twój proces rozwodowy. Do tego spotkania będziemy dobrze przygotowani. Ale pamiętaj! To trochę jak gra w kasynie- muszę wiedzieć wszystko by wiedzieć, jaką kartą zagrać!

Krok 4- Złożenie pozwu do Sądu

Niezależnie czy strony osiągnęły porozumienie, czy nie, to Sąd wyda wyrok o rozwiązaniu małżeństwa, alimentach, władzy rodzicielskiej, miejscu zamieszkania dzieci.

 

W pozwie powinny znaleźć się wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnego porozumienia lub najważniejsze powody rozstania.

Przedstawiam Ci moją skuteczną drogę postępowania

Czy wiesz, że?

 

Dane statystyczne mówią, że rozwód jest drugim najbardziej stresogennym czynnikiem w życiu człowieka. Im dłużej trwa sprawa rozwodowa, tym większy odczuwamy lęk i niepokój- kto tego potrzebuje?

Dowiedz się dlaczego czas w rozwodzie jest dla Ciebie tak ważny

Ten rozwód jest całkowitym przeciwieństwem rozwodu Ugodowego, gdyż będzie on kosztował Cię dużo czasu, pieniędzy oraz nerwów- Twoich i Twoich bliskich.

 

Rozwiedziemy Cię również w taki sposób. Opisz nam, jaka jest Twoja sytuacja, a my poprowadzimy Cię przez cały proces rozwodowy.

 

Są dwa typy Rozwodów

Na szybki i łatwy rozwód jest czas zanim wszystkie "tajemnice małżeńskie" ujrzą światło dzienne. Taki rozwód może się odbyć już po dwóch spotkaniach w kancelarii. Bez świadków, bez stresu, na przyzwoitych warunkach.

 

Dlatego tak ważne jest, aby załatwić to szybko. Nie jest wykluczone, że porozumienie stron nastąpi w trakcie postępowania, ale czy warto czekać?

Bez orzekania winy

(ugodowy)

Z orzekaniem winy

(bojowy)

Rozwód

Nadchodzą zmiany w Twoim życiu? Chcesz wziąć rozwód? A może sprawa rozwodowa już jest w toku i szukasz pełnomocnika, który będzie Cię reprezentował? Pomogę Ci w szybkim rozwodzie z orzekaniem lub bez orzekania winy.

Upadłości

 

Konsumencka

 

JDG

Spadki

 

Spadki

 

 

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave

 Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Autorka pracy doktorskiej pt. „Instytucja upadłości konsumenckiej w Polsce w świetle teorii racjonalności prawa” oraz licznych tekstów publikowanych w prasie i książkach prawniczych.

Zadzwoń

505 060 234

80-110 Gdańsk

ul. Malczewskiego 120B

Sprawdź Cenę